خانه > متفرقه > استقبال از سایت و تشکر

استقبال از سایت و تشکر

سلام دوستان

با وجود گذشت مدت زمان کمی از شروع وبلاگ نویسی، استقبال و بازخوردهای خیلی خوبی دریافت کرده ام. خیلی از سایت های بزرگ مانند پی سی دانلود و پی سی وُرلد اقدام به انتشار مطالب من در لینکدونی خود کرده اند. همچنین بسیاری از دوستان با ارسال انواع پیغام های محبت آمیز از طریق دیدگاه یا ایمیل، القاب مختلفی مانند “چاقوی سوییسی تکنولوژی” به این وبلاگ داده اند.

قصد من به هیچ وجه تعریف نیست. ابتدا وظیفه خود دانستم تا از همه عزیزانی که من را مورد لطف خود قرار داده اند تشکر کنم و نیز بیشتر از گذشته برای قرار دادن مطالب خوب و مفید احساس وظیفه می کنم.

نکته ای را که بارها به دانشجو ها و دوستانم گفته ام این است که در هر کاری اگر صداقت وجود داشته باشد، مخاطبان آن را درک و اعتماد خواهند کرد. وب سایت هم از این اصل پیروی می کند.

اعضا و بازدیدکنندگان یک وب سایت مانند یک خانواده هستند و طبیعتا وقتی در یک خانواده اعتماد متقابل وجود داشته باشد، رسیدن به اهداف تعریف شده دور از دسترس نخواهد بود.

با تشکر

دسته هامتفرقه برچسب ها:
 1. ۱۸ دی ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۷ | #1

  :-) من سایت ندارم ولی در فروش پنجره های upvc فعالیت می کنم

 2. محسن
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ در ۰۰:۲۴ | #2

  سلام برادر
  ببخشید خبر دقیقی از نارنجی ندارین؟
  دستگیر شد؟! واقعیت داره؟

  • محمود فیض
   ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۸:۱۹ | #3

   اکثر دوستان هستن و فعالیت می کنن. متاسفانه ۲-۳ نفر نیستن. درباره علتش هم اصلا از جزئیات خبر ندارم.

 1. بدون بازتاب
لطفا در قرار دادن دیدگاه ها دقت نمایید. با وجود اینکه مخالف سرسخت حذف دیدگاه ها هستم، اما نوشته هایی که در آن ها قوانین شناخته شده عمومی رعایت نشده باشد تایید نخواهند شد. در صورتیکه می خواهید وب سایت یا حرفه خود را معرفی نمایید، لطفا ابتدا یک پیغام خصوصی بفرستید تا پس از بررسی منتشر نمایم.